גלוריה ג'ון רנולדס-אטלי

נורא קל בחיים להכיר בתבוסה ולהאמין שאם באנו מרקע מורכב אז נועדנו לכישלון כי ככה העולם עובד, אבל זה ממש לא ככה. אפשר לשנות דפוסים ולשבור את תקרת הזכוכית שתקעו לנו מעל הראש. אם הגעת ללמרחב אז את.ה יכול.ה לסמוך עליהם שהם יראו לך את הדרך להגשים את עצמך ויתנו

קרא עוד ←

צוף מילר

למרחב בשבילי זה בית חם, מכיל, אוהב. בית שנותן את כל הכלים לחלום ולהגשים בענק. צוות שהוא משפחה גדולה שמלווה את הצעירים יד ביד וברגעים הכי קשים ומורכבים של החיים הם נותנים את הכוח להתמודד עם הכל.

קרא עוד ←

לירז עוזרי גולדשטיין

בלמרחב קיבלתי את האמונה בעצמי ובטוב שיש לעולם להציע. עברתי תהליך כל כך משמעותי במהלך השנים בלמרחב. תהליך שהיווה קרקע להתפתחות המשמעותית שלי. תקופה שמשפיעה עליי עד היום.

קרא עוד ←

אנני רובקידזה

כל השנים שלי בלמרחב, האנשים, העשייה והאתגרים שהתמודדתי איתם, כל אלו טיפחו ועיצבו את האישיות שלי. למרחב זה המקום בו הרגשתי שמאמינים בי, שיש בי המון פוטנציאל. פשוט להיות מי שאני. כשמאמינים בצעיר וצעירה ומשקיעים בדרכים כל כך מגוונות זה כל כך משמעותי.

קרא עוד ←

נערן שטיינברגר

עכשיו אחרי תקופה אני יכול לומר שהליווי האישי זו החוויה הכי מדהימה שלי מהתכנית. זה שיש לך מלווה, מישהו שמוכן להקשיב, לייעץ, להסביר, שהוא שם ברגעים הטובים והקשים, מתי שצריך. מישהו שאתה סומך עליו. זו החוויה הכי טובה שיש אין לזה תחליף.

קרא עוד ←

קטיה רסקין

למרחב בשבילי הוא מרחב חלום שבו הכל אפשרי. מהרגע הראשון שהגעתי אמרו לי שכל מה שאני צריכה זה רק להעיז. בזכות זה גידלתי לעצמי כנפיים חזקות בזמן התוכנית. אכן יזמתי, הובלתי תהליכים, קידמתי פרויקטים, ובעיקר תמיד שאפתי ליצור קהילה.

קרא עוד ←

סאלי לאוטה

אני רוצה להגיד לכל צעיר שמתחיל את התוכנית שיבוא בראש פתוח שלא יהיה מקובע. שייתן אמון במלווים (למרות שאני יודע שזה קשה על ההתחלה) שיהיה יותר מעורב בפעילויות של למרחב גם הקבוצתיות וגם הקהילתיות. שיכיר יותר חברים בלמרחב ואז הם הם ירגישו יותר בנוח להגיע לשם ולהיות יותר מעורבים ברוב

קרא עוד ←