הבוגרים

ירדן רוזנמן וולקן

בלמרחב קיבלתי המון. אני קיבלתי את הביטחון בעצמי, את הידיעה שגם כשלפעמים מרגיש שאני לבד בעולם, זה לא נכון. את הכוח למצוא את הדרך שלי ואת הנחישות ללכת על מה שאני רוצה ולא לתת לשום דבר לעצור אותי.

להמשך קריאה »

נורית תירם

למרחב בשבילי, לפני הכל, זה מקום בטוח. מרחב שבו אין שיפוטיות, אין רוע, אין קושי, כי במקומם יש הכלה, הכרת הטוב ויד מושטת לעזרה עם חיבוק, למרחב מוגדרת כתוכנית לקידום צעירים, אבל בשבילי היא הייתה אם, אב ובית.

להמשך קריאה »

זאידה טרונך

בלמרחב קיבלתי כלים, הכרתי המון חברים וחברות ופגשתי מאות צעירים כמוני שהיו צריכים הכוונה ואיזונים בחיים כדי להגשים את עצמם. התכנית היא פלטפורמה אדירה והיא אמיתית חיה ונושמת גם לאחר שמסיימים את תקופת הליווי.

להמשך קריאה »

סמיר אלקנייב

זכיתי קודם כל להיות חלק ממשפחה ענקית שלא מפסיקה להתרחב אל המרחב. עד היום אני פוגש אנשים בצורה כזאת או אחרת שקשורים לתכנית. קיבלתי המון. כל כך הרבה שזה לא נגמר' החל מחברים ועד לחוויות בלתי נשכחות .

להמשך קריאה »

לירז כהן

למרחב בשבילי תמיד תהיה בית. הייתי שם מגיל 18-25, שבע שנים. זה חלק מאוד משמעותי מהחיים שלי. לא יכולה לחשוב איך החיים שלי היו נראים בלי התכנית, בלי התמיכה שניתנה לי.

להמשך קריאה »

אנדריי דגאי

למרחב זה זכרונות יקרים ותקופה משמעותית בחיים שלי. זה שיחות עומק עם אנשים איכותיים שהבינו אותי והאמינו בי. מקום בו יכולתי להיות עצמי ללא חשש שישפטו אותי, מקום בו למדתי על עצמי ועל אנשים שסביבי, מקום בו גדלתי, התפתחתי והעזתי לחלום.

להמשך קריאה »

גלוריה ג'ון רנולדס-אטלי

נורא קל בחיים להכיר בתבוסה ולהאמין שאם באנו מרקע מורכב אז נועדנו לכישלון כי ככה העולם עובד, אבל זה ממש לא ככה. אפשר לשנות דפוסים ולשבור את תקרת הזכוכית שתקעו לנו מעל הראש. אם הגעת ללמרחב אז את.ה יכול.ה לסמוך עליהם שהם יראו לך את הדרך להגשים את עצמך ויתנו לך את הכלים הנכונים להצליח בכך. תכנית למרחב זה בית אוהב ועוטף שמתמקד בך והכי רוצה שתצליח.י בכל תחומי החיים.

להמשך קריאה »

צוף מילר

למרחב בשבילי זה בית חם, מכיל, אוהב. בית שנותן את כל הכלים לחלום ולהגשים בענק. צוות שהוא משפחה גדולה שמלווה את הצעירים יד ביד וברגעים הכי קשים ומורכבים של החיים הם נותנים את הכוח להתמודד עם הכל.

להמשך קריאה »

לירז עוזרי גולדשטיין

בלמרחב קיבלתי את האמונה בעצמי ובטוב שיש לעולם להציע. עברתי תהליך כל כך משמעותי במהלך השנים בלמרחב. תהליך שהיווה קרקע להתפתחות המשמעותית שלי. תקופה שמשפיעה עליי עד היום.

להמשך קריאה »

אנני רובקידזה

כל השנים שלי בלמרחב, האנשים, העשייה והאתגרים שהתמודדתי איתם, כל אלו טיפחו ועיצבו את האישיות שלי. למרחב זה המקום בו הרגשתי שמאמינים בי, שיש בי המון פוטנציאל. פשוט להיות מי שאני. כשמאמינים בצעיר וצעירה ומשקיעים בדרכים כל כך מגוונות זה כל כך משמעותי.

להמשך קריאה »

נערן שטיינברגר

עכשיו אחרי תקופה אני יכול לומר שהליווי האישי זו החוויה הכי מדהימה שלי מהתכנית. זה שיש לך מלווה, מישהו שמוכן להקשיב, לייעץ, להסביר, שהוא שם ברגעים הטובים והקשים, מתי שצריך. מישהו שאתה סומך עליו. זו החוויה הכי טובה שיש אין לזה תחליף.

להמשך קריאה »

קטיה רסקין

למרחב בשבילי הוא מרחב חלום שבו הכל אפשרי. מהרגע הראשון שהגעתי אמרו לי שכל מה שאני
צריכה זה רק להעיז. בזכות זה גידלתי לעצמי כנפיים חזקות בזמן התוכנית. אכן יזמתי, הובלתי תהליכים, קידמתי פרויקטים, ובעיקר תמיד שאפתי ליצור קהילה.

להמשך קריאה »