סמיר אלקנייב

זכיתי קודם כל להיות חלק ממשפחה ענקית שלא מפסיקה להתרחב אל המרחב. עד היום אני פוגש אנשים בצורה כזאת או אחרת שקשורים לתכנית. קיבלתי המון. כל כך הרבה שזה לא נגמר' החל מחברים ועד לחוויות בלתי נשכחות .

קרא עוד ←

לירז כהן

למרחב בשבילי תמיד תהיה בית. הייתי שם מגיל 18-25, שבע שנים. זה חלק מאוד משמעותי מהחיים שלי. לא יכולה לחשוב איך החיים שלי היו נראים בלי התכנית, בלי התמיכה שניתנה לי.

קרא עוד ←

אנדריי דגאי

למרחב זה זכרונות יקרים ותקופה משמעותית בחיים שלי. זה שיחות עומק עם אנשים איכותיים שהבינו אותי והאמינו בי. מקום בו יכולתי להיות עצמי ללא חשש שישפטו אותי, מקום בו למדתי על עצמי ועל אנשים שסביבי, מקום בו גדלתי, התפתחתי והעזתי לחלום.

קרא עוד ←

גלוריה ג'ון רנולדס-אטלי

נורא קל בחיים להכיר בתבוסה ולהאמין שאם באנו מרקע מורכב אז נועדנו לכישלון כי ככה העולם עובד, אבל זה ממש לא ככה. אפשר לשנות דפוסים ולשבור את תקרת הזכוכית שתקעו לנו מעל הראש. אם הגעת ללמרחב אז את.ה יכול.ה לסמוך עליהם שהם יראו לך את הדרך להגשים את עצמך ויתנו

קרא עוד ←

צוף מילר

למרחב בשבילי זה בית חם, מכיל, אוהב. בית שנותן את כל הכלים לחלום ולהגשים בענק. צוות שהוא משפחה גדולה שמלווה את הצעירים יד ביד וברגעים הכי קשים ומורכבים של החיים הם נותנים את הכוח להתמודד עם הכל.

קרא עוד ←

לירז עוזרי גולדשטיין

בלמרחב קיבלתי את האמונה בעצמי ובטוב שיש לעולם להציע. עברתי תהליך כל כך משמעותי במהלך השנים בלמרחב. תהליך שהיווה קרקע להתפתחות המשמעותית שלי. תקופה שמשפיעה עליי עד היום.

קרא עוד ←

אנני רובקידזה

כל השנים שלי בלמרחב, האנשים, העשייה והאתגרים שהתמודדתי איתם, כל אלו טיפחו ועיצבו את האישיות שלי. למרחב זה המקום בו הרגשתי שמאמינים בי, שיש בי המון פוטנציאל. פשוט להיות מי שאני. כשמאמינים בצעיר וצעירה ומשקיעים בדרכים כל כך מגוונות זה כל כך משמעותי.

קרא עוד ←