בלוג

קצת מהעשייה שלנו

מעריכים, תורמים, משדרגים!

לאחרונה זכה בית למרחב בבאר שבע לכמה ביקורים מרגשים. 2 ארגונים שרצו לתרום בדרך שלהם לטובת צעירי עמותת מייקל לוין ועמותת למרחב. חברת סיילספורס תרמה גינה מקסימה וגזיבו ועמיתי דילר ניקו וצבעו את חדר המדרגות. התרגשנו ושמחנו להכיר!

להמשך קריאה »

תכל'ס חברתי: למרחב ברדיו החברתי

ממש לאחרונה הוזמנו להתארח ברדיו החברתי בתכנית 'תכל'ס חברתי' אותה מנחה הדר גזית. התכנית נותנת במה למיזמים ועמותות חברתיות מכל גווני בחברה וגם מפעילה מערך מתנדבים שלהם הזדמנות לקחת חלק בהפקת התכנית והראיונות.

להמשך קריאה »

קבוצת שלב א' בב"ש סוגרת שנה

שיר רוזנבלט רכזת פרויקט בני הנוער בבית למרחב בב"ש מספרת: " מרגש לסיים שנתיים עם הנערים ולראות אותם ממשיכים לצבא ולשירות לאומי ולא מובן מאליו שהקבוצה התגברה על כל האתגרים שהיו השנה " .

להמשך קריאה »

יום הפליט הבינלאומי: אסיה אלדמע

בשנה וחצי האחרונות אני עובדת בעמותת 'למרחב' כרכזת ומלווה בתכנית של צעירים מבקשי מקלט מאריתראה, סודן ואתיופיה. אני זוכה להכיר מקרוב אנשים מדהימים שרוצים לחלום, לחיות בכבוד ולפתח את עצמם כאינדיבידואלים.

להמשך קריאה »

להעז, לחלום, להגשים: ניוזלטר יוני 2021

שותפות ושותפים יקרים, ימים מורכבים עוברים על כולנו, זו תקופה בה צעירים ללא עורף משפחתי מתמודדים עם קשיים כלכליים ואישיים עצומים. ועם זאת, דווקא בימים אלה אנו מאמינים שיש להמשיך ולפעול באהבה למען צעירי למרחב, למען הגשמת חלומותיהם, למען כל צעיר וצעירה המבקשים את עזרתנו.

להמשך קריאה »

חיילות בודדות, מלגאיות ומצטיינות משרד הקליטה!

אנו גאים במיוחד בעלמה גרוסמן ופולינה גורקין, מלוות בתכנית שבילים במרחב, מלגאיות המנהל לסטודנטים עולים של משרד העלייה והקליטה שנבחרו כמתנדבות מצטיינות. הן נבחרו מתוך אלפי סטודנטים עולים על התנדבותן הראויה להערכה ושבח ועל המוטיבציה, המסירות והמקצועיות הבולטת שלהן בליווי חיילים בודדים משוחררים.

להמשך קריאה »