אנני רובקידזה

למרחב בשבילי…

למרחב בשבילי זה תקופה משמעותית בחיי. מקום בו הייתי בעשייה, מפגשים שחיזקו ושהעצימו את ההתפתחות האישית. להיות חלק מהקהילה של למרחב זו הזדמנות וברכה מאד גדולה!

איך הגעת ללמרחב? מה הזכרון הראשון שלך מהתכנית?

בשנת הלימודים האחרונה בבית הספר הוזמנתי לשיחה אישית על ידי המנהלת וזאת הייתה היוזמה שלה. היא חשבה שכדאי לתת לי את ההזדמנות.

אני זוכרת את הנופים היפים בדרך להוד השרון (הפעם הראשונה שהגעתי מתל אביב), הלחץ סביב ההגעה למקום רחוק ולא מוכר בפעם הראשונה ואת הזיכרון החזק של הכניסה לחצר לדלת הבית,   לראות את החיוכים של האנשים בפעם הראשונה. אני כותבת אחרי כמעט 8 שנים מאז אותו זיכרון ואני מבינה כמה האנשים עם החיוך הענק הפכו את החוויה לטובה יותר, כמה העצימו את התחושה הטובה. כמה כיף להזכר במלווים שקיבלו אותי בחיוך ועיניים נוצצות!

איזו חוויה משמעותית את/ה זוכר מהתקופה ?

יש לי אוסף של חוויות חזקות, משמעותיות ומעניינות. השיחה מול המלווה שלי על אהבה למוסיקה ולשירה ואיך משיחה מלב אל לב, הלכנו ולקחנו בריסטול לבן בו כתבנו את החזון לחיים והרצון להקים להקה. זו חוויה שחיזקה אותי מאד, נתנה לי אמונה להשמיע יותר את החלומות ולזמן לעצמי אתגרים משמעותיים חדשים. למשל, התמודדות עם פרוייקטים לטווח ארוך שדורשים השקעה ועשייה.

מה קיבלת מהתהליך בלמרחב? 

כל השנים שלי בלמרחב, האנשים, העשייה והאתגרים שהתמודדתי איתם, כל אלו טיפחו ועיצבו את האישיות שלי. למרחב זה המקום בו הרגשתי שמאמינים בי, שיש בי המון פוטנציאל. פשוט להיות מי שאני. כשמאמינים בצעיר וצעירה ומשקיעים בדרכים כל כך מגוונות זה כל כך משמעותי.להיות חלק מקהילה של למרחב זו הזדמנות וברכה מאד גדולה!

איפה אתה היום (גיל, מצב משפחתי , מה עושה בחיים)? 

כיום אני בת 29, מתגוררת בעיר חיפה – עברתי לכאן בתקופה האחרונה. אני בוגרת החוג לתקשורת צילומית הלימודים זה הגשמת חלום שהתגשם בזכות למרחב. כעת אני בבניית פלטפורמה שמעודדת אופנת וינטג', למזעור צרכנות ופסולת כי האופנה כיום מתחלפת במהירות ומזיקה לעולם. פלטפורמה עם מגוון מדיומים שתדבר את הנושא ושמזמינה אליה שיתופי פעולה. כל אחד ואחת יכולים להביא את הרעיונות היצירתיים ולקבל ביטוי אישי.

איזה מסר היית רוצה להעביר לצעירי למרחב המתחילים את התכנית? 

היי את/אתה, התייחסו עם אהבה וחמלה לעצמכם, עם הקשבה ושלווה תרחיבו את החזה! תהנו מלקבל, תאתגרו את עצמכם בכל מה שמדבר ישירות אל הלב שלכם!